n2UXa0ttTKjTSkLmLuiMFeN3opG6prBEuSuJdAFDzO0knNJxiDzui9DWCnwgzgH8

Як купити Біткоін

RICHAMSTER - українська криптовалютна біржа, де легко, вигідно та безпечно купити чи продати Біткоін (Bitcoin, BTC) за гривню (UAH) та іншу криптовалюту.

Для того, щоб почати купувати чи продавати BTC, Вам потрібно зробити всього кілька простих кроків:
- здійснити просту реєстрацію для створення Вашого персонального акаунту на біржі RICHAMSTER;
- у розділі "ФІНАНСИ" поповнити баланс гривні з допомогою Вашої банківської кредитної чи дебетової картки;
- перейти в розділі "ТОРГИ" на сторінку відповідної торгової пари Купити Біткоін | BTC/UAH та створити заявку.

Купити BTC (лімітний ордер)

Такий варіант створення заявки (ордеру) на купівлю підійде, коли Вам необхідно купити Bitcoin за строго визначеною ціною. Як показано на малюнку нижче, у формі заявки (ордеру) в поле "Кількість, BTC" потрібно вписати бажану кількість монет BTC, а в поле "Ціна за одиницю, UAH" - вписати бажану ціну в гривні, за якою Ви готові придбати Біткоїни, і натиснути кнопку "КУПИТИ". Все. Ордер створиться і почне відображатися у правому стакані ордерів. У такому випадку потрібно очікувати, доки інший учасник торгів не продасть BTC за такою ж ціною, яку Ви виставили. Точно таку ж процедуру необхідно здійснити і тоді, коли Вам потрібно продати Bitcoin.

Знімок екрану. Як купити Біткоін в Україні за гривні: Лімітний ордер

Ринкова купівля BTC (ринковий ордер)

Якщо ж Ви бажаєте купити Біткоін швидко "на льоту", то Вам підійде даний варіант ордеру - "за ринком". Вам достатньо лише в поле "Кількість, BTC" вписати необхідну кількість BTC і система сама вирахує середню ціну купівлі на основі об’єму заявок у лівому стакані ордерів. Натискаєте кнопку "КУПИТИ" і все, купівлю здійснено, на Вашому балансі миттєво відобразиться куплена Вами сума Біткоінів.

Знімок екрану. Купити Біткоін / Продати Bitcoin: Ринковий ордер

Окрім прямої купівлі/продажу BTC за гривню, Ви також можете обміняти Біткоіни на іншу популярну криптовалюту, ряд якої представлено на біржі RICHAMSTER.

Торгівля Біткойном (BTC)

Якщо у Вас є знання та навички у торгівлі криптовалютами, то на біржі RICHAMSTER Ви можете не просто час від часу купувати Bitcoin, а і на постійній основі брати участь у торгах Біткойном як до гривні так і в торгових парах до інших криптовалют, заробляючи на коливаннях ціни (в результаті зміни попиту і пропозиції). Для професійних трейдерів біржа криптовалют RICHAMSTER розробила спеціальну систему лояльності та знижок на торгові комісії.

 

Отже, як Ви зрозуміли, купити Біткоін в Україні за гривні просто і швидко - для цього і була створена українська біржа криптовалют RICHAMSTER. Ми постійно удосконалюємо функціонал біржі для Вашої зручності та безпеки.

Вдалих Вам торгів!