5F1XV4L9MXjeGIDgWK6PAXVT7xKG5kAdUGd63LLugol8EDWyumbO5br9E47gcPoU

Криптовалюти (монети і токени), доступні для торгів на біржі Richamster

Bitcoin (BTC). Біткоін (Біткойн, Біткоїн).

Bitcoin (BTC)

Біткоін (Біткойн, Біткоїн) — найвідоміша електронна валюта (криптовалюта) та перша децентралізована платіжна мережа на базі технології блокчейн, що діє за принципом peer-to-peer та обслуговується її користувачами за відсутності центрального органу управління чи посередників. Концепт базується на самоопублікованому у 2009 році документі аноніма Сатосі Накамото. Мережа Bitcoin - це ланцюжок блоків (blockchain), публічний колективний реєстр транзакцій та балансів.
Купити / Продати BTC

Ethereum (ETH). Ефіріум.

Ethereum (ETH)

Ефіріум (англ. ether — «ефір») — блокчейн-платформа для створення децентралізованих онлайн-додатків, що керуються функціями смарт-контрактів. Платформа Ethereum позиціонується як єдина децентралізована віртуальна машина. Розроблена Віталіком Бутеріним та запущена в 2015 році. Платформа має власну криптовалюту Ether (ETH). На даний момент на блокчейні Ethereum вже функціонує велика кількість токенів, децентралізованих ринків, ігр, децентралізованих фінансових сервісів DeFi.
Купити / Продати ETH

Karbo (KRB). Карбо (Карбованець).

Karbo (KRB)

Карбо (Електронний Карбованець) - орієнтована на приватність криптовалюта та децентралізована однорангова пірінгова обмінна мережа, що забезпечує конфіденційність і анонімність операцій без посередників і регуляторів. Карбо — криптографічно захищена (зашифрована) інформація, KRB — це одиниці обміну (інформації), котрі захищені від копіювання й підробки технологією блокчейн. «Карбованець» створений у 2016 році українськими програмістами на базі протоколу CryptoNote. Премайн відсутній.
Купити / Продати KRB

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC)

Лайткоін (англ. lite — «легкий», англ. coin — «монета») - форк Bitcoin, однорангова інтернет-валюта, пірінгова електронна глобальна платіжна система. Litecoin був задуманий і створений Чарльзом Лі у 2011 році як альтернатива Біткойну і має ряд відмінностей від нього. Ланцюжок блоків (блокчейн) Лайткойна здатний обробляти більший об'єм транзакцій та дозволяє швидше отримувати підтвердження транзакцій за рахунок більш частої генерації блоків. Також в мережі Litecoin низькі комісії.
Купити / Продати LTC

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin — монета з необмеженою емісією, котра з'явилась у 2013 році як жартівлива криптовалюта і була названа на честь відомого інтернет-мема Doge (жовтий собака). Dogecoin був створений програмістом Біллі Маркусом та заснований на блокчейні криптовалюти Luckycoin, яка у свою чергу базувалася на Litecoin, котрий є форком Bitcoin. Згодом Dogecoin отримав популярність серед трейдерів у ролі монети для швидких переказів між біржами завдяки високій швидкості підтвердження транзакцій.
Купити / Продати DOGE

Monero (XMR)

Monero (XMR)

Монеро — децентралізована платіжна мережа, криптовалюта з відкритим вихідним кодом на основі протоколу CryptoNote, орієнтована на підвищену анонімність транзакцій та балансів користувачів. Криптовалюта Monero з'явилася у 2014 році як форк Bytecoin. Мережу запущено з алгоритмом майнінгу Proof-of-Work (доказ роботи). Головною особливістю Monero є використання протоколу CryptoNote, що працює на основі кільцевих підписів - завдяки такому змішуванню всі транзакції в системі є анонімними.
Купити / Продати XMR

Cardano (ADA)

Cardano (ADA)

Кардано - розподілена обчислювальна платформа, яка управляє блокчейном для власної криптовалюти ADA. Cardano був створений у 2017 році компанією з розвитку блокчейн технологій Input Output Hong Kong (IOHK) та Чарльзом Хоскінсоном, бувшим співзасновником BitShares, Ethereum та Ethereum Classic. Блокчейн Cardano націлений на запуск смарт-контрактів, децентралізованих додатків, сайд-чейнів та багатопотокових розрахунків. В основі - вдосконалений протокол Proof-of-Stake Ouroboros.
Купити / Продати ADA

Waves (WAVES)

Waves (WAVES)

Вейвс (англ. waves — «хвилі») - блокчейн-платформа для запуску криптографічних токенів, яка функціонує на базі консенсусу LPoS. Платформа також має власну криптовалюту WAVES. Waves Platform засновано в 2016 році Олександром Івановим. В межах платформи Waves функціонує власний децентралізований майданчик обміну токенів WavesDEX з фіатним та криптовалютним шлюзом. Консенсус LPoS дозволяє тримачам токенів отримувати винагороду від передачі балансів у лізинг.
Купити / Продати WAVES

Dash (DASH)

Dash (DASH)

Децентралізована платіжна система та криптовалюта, у блокчейні якої використовується механізм анонімних транзакцій під назвою PrivateSend. Роботу механізму перемішування транзакцій PrivateSend (заснованого на сервісі CoinJoin) забезпечують майстерноди (Masternodes) — спеціальні вузли (сервери) мережі. Початково Dash був створений у 2014 році з назвою XCoin (XCO), пізніше назву було змінено на Darkcoin, і вже згодом криптовалюта була представлена як Dash.
Купити / Продати DASH

KUB Token (KUB)

KUB Token (KUB)

KUB Token - операційний токен криптовалютної біржі Richamster, випущений на базі Waves Platform у 2019 році. Використовувується для активації торгових статусів користувачів та отримання знижки на торгові комісії. Також KUB застосовується для здійснення торгів на біржі, для активації додаткових можливостей і розширених опцій біржі та отримання окремих бонусів. Крім того, використання KUB є необхідною умовою участі в щорічному турнірі трейдерів біржі Richamster.
Купити / Продати KUB

Aeneas (ASH)

Aeneas (ASH)

Aeneas - публічна модульна blockchain-платформа. Призначена для ведення кампаній зі збору коштів на суспільнокорисні або індивідуальні проекти, формування ринку політичного лобіювання, проведення аудиту ініційованих проектів шляхом застосування методів гібридного інтелекту, які включають в себе аналітику, оцінки експертів і машинне навчання. Aeneas використовує внутрішній токен ASH для забезпечення функціонування внутрішньої економіки, голосувань і підтримки проектів.
Купити / Продати ASH

NEM (XEM)

NEM (XEM)

NEM (New Economy Movement) - криптовалютна платформа, запущена у 2015 році, особливістю якої є формування блокчейна з використанням алгоритму Proof-of-Importance. Даний алгоритм використовується для транзакцій з відміткою часу, де пріоритет важливості надається клієнту в залежності від кількості монет або транзакцій на його гаманці. Криптовалюта платформи - XEM. На даному етапі триває розробка технології Catapult для синхронізації приватного і публічного блокчейнів NEM.
Купити / Продати XEM

MFCoin (MFC)

MFCoin (MFC)

Криптовалюта MFCoin з'явилася в 2017 році як проект від популярного youtube-персонажа Mr. Freeman та віртуальної держави Freeland - платформи для створення нових відкритих і справедливих соціально-фінансових механізмів взаємодії громадян та держави. Монети MFC - валюта віртуальної держави Freeland. Впроваджений сервіс MFCrowd - проведення краудфандингових кампаній для розвитку віртуальної держави Freeland. Сама криптовалюта має гібридний PoW\PoS блокчейн.
Купити / Продати MFC